Maarten de Geus

Maarten de Geus

Projectmedewerker Innovatie en Onderzoek
VO-raad

Evenement

MATERIALEN

2022

Presentatie bij de sessie “Zelf onderzoek doen in de school”.

Aanpak schoolontwikkeling:
Aan-de-slag-met-Schoolontwikkeling-web.pdf

flowchart onderzoeksinstrumenten:
zelf-aan-de-slag-met-onderzoek

SESSIE

Er is geen huidige sessie.

SESSIEARCHIEF

Zelf onderzoek doen in de school

Hoe weet je zeker of ontwikkelingen in de klas het gewenste effect hebben? En hoe weet je wat leerlingen vinden van jouw (nieuwe) aanpak? Met behulp van onderzoeksinstrumenten kun je veranderingen zelf monitoren en evalueren. Dit helpt bij het maken van goed onderbouwde en doordachte keuzes in je onderwijs en het ontwikkelproces op school. In deze workshop geven we inspirerende voorbeelden van leraren en gaan we praktisch aan de slag met onderzoeksinstrumenten.

Deze sessie wordt gegeven door Stefanie van Nes Maarten de Geus, Anne Suijdendorp en Christel Gilsing..

BIO

Maarten de Geus is als projectmedewerker binnen het programma Voortgezet Leren betrokken bij onderzoek en kennisgedreven werken.

Voortgezet Leren ondersteunt scholen bij het duurzaam en integraal ontwikkelen van onderwijsinhoud en schoolorganisatie. Onderdeel van dit programma is het stimuleren van kennisgedreven werken en een lerende cultuur in de school, dit doen we bijvoorbeeld door het beschikbaar stellen van onderzoeksinstrumenten.
Voortgezet Leren is een programma van de VO-raad.